ciocia MAGDA P.O. Dyrektora, magister, nauczyciel wychowania przedszkolnego.
Posiada ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi co sprawia, że jest ich wysoce cenionym autorytetem. Nie ma dla niej problemu, którego nie da się rozwiązać;)
To właśnie ciocia podpisuje z Państwem umowy, rozmawia przez telefon i oprowadza po przedszkolu.
W ramach zajęć dodatkowych ciocia zaprasza na gimnastykę!

ciocia MADZIA, licencjat, nauczyciel wychowania przedszkolnego.
Pozytywnie zakręcona z głową pełną pomysłów ciocia! Każdego ranka wita Was i zaprasza do wspólnej zabawy;) Tworzy dla Was pamiątki w postaci filmików i relacji zdjęciowych z najważniejszych wydażeń.
Prowadzi zajęcia dodatkowe Mały Odkrywca!

ciocia OLA, nauczyciel, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.
Świetnie dogaduje się z naszymi przedszkolakami, a w szczególności z maluszkami. Uwielbia bawić się i tworzyć różnego rodzaju aktywności dla maluchów.
Prowadzi zajęcia dodatkowe z języka angielskiego!

ciocia AGNES, opiekunka dziecięca.
Ukochana Ciocia wszystkich przedszkolaków. W razie potrzeby pocieszy, otrze łzy i przytuli, kochana ciocia dzięki której codziennie mamy ładnie i czyściutko podane jedzonko.
Dba o całe przedszkole, plac zabaw, ogródek i pomaga wszystkim grupom.
Ciocia prowadzi najlepsze zajęcia kulinarne!!
Zna odpowiedź na wszystkie pytania, dlatego proszę pytać bez wahania;)